Vakıf Emeklilik, Acenteleriyle Buluştu

Vakıf Emeklilik, acentelerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi. Dünya ve Türkiye’deki ekonomik gelişmeler, fonlar, şirketin acente kanalındaki stratejisi, yeni ürünler, müşteri odaklı projeler ile yürütülen çalışmalar hakkında acentelere bilgi verildi. 

Bireysel Emeklilik sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, acenteleri ile 15-16 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul’da buluştu. 15 Eylül’de Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı ve Vakıf Emeklilik üst yönetimi ev sahipliğinde genel müdürlük bahçesinde gerçekleşen kokteyl ile başlayan buluşma boğaz gezisiyle devam etti.  Vakıf Emeklilik üst yönetimi ve Vakıf Emeklilik Acenteleri birbirlerini daha yakından tanıma fırsatını yakaladığı etkinlikte katılımcılar keyifli vakit geçirdiler.

Vakıf Emeklilik, acenteler kanalı genel değerlendirmesini yapmak amacıyla düzenlediği “Dünya ve Türkiye Piyasaları Ekonomik Gelişmeler ve Vakıf Emeklilik Fon Bilgilendirmeleri” konulu toplantısını ise 16 Eylül tarihinde Mövenpick Otel’de gerçekleştirdi. Vakıf Portföy Genel Müdürü Numan Tanrıöver’in Dünya ve Türkiye ekonomik gelişmeleri hakkındaki sunumuyla başlayan toplantıda, acenteler BES fonları ve ekonomik gelişmeler hakkında detaylı bilgi edindiler. Toplantının ikinci bölümünde Vakıf Emeklilik Kurumsal Satış ve Acenteler Direktörü Güray Çelik, sektörde acentelerin önemine değinerek, müşteri memnuniyetinin gelecek dönemde çok daha önemli olacağını vurguladı. Karşılıklı fikir alışverişinin de ön planda olduğu toplantıda acentelerin talepleri alındı, önerileri değerlendirildi ve tüm soruları cevaplandırıldı. Ayrıca mevzuat ve yeni ürünlere ilişkin eğitim, hayat ve ferdi kaza sigortasına ait yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda acentelere gerekli desteğin verileceği de belirtildi.

Organizasyona yoğun ilgi gösteren acenteler, aynı zamanda Vakıf Emeklilik’in Kanyon AVM’deki “Zaman Makinası” etkinliğine katılarak, zamanda yolculuk etme deneyimini de yaşadılar.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü